הקמת-מחלקת-הנדסה

הקמת מחלקת הנדסה

שירותי הנדסה במיקור חוץ – העברה מפיתוח לייצור:
פתרון כולל של שירותי הנדסה בעבודה מול כל הדיסציפלינות במערכת, החל ממהנדסי הפיתוח, דרך הרכש, שרשרת האספקה ועד להרכבה והאינטגרציה של המערכת.

בחברות צעירות וחברות סטארט אפ, הקמת מחלקת הנדסה היא משימה שמציבה בפני החברה אתגרים גדולים, משום שמדובר בפעילות הנדסית מאוד מורכבת המחייבת התמחות מקצועית ונסיון רב, אשר נבדלת מפעילות הליבה של החברה. בד”כ לחברה אין את משאבי כוח האדם ו/או את הרקע, המומחיות והנסיון המקצועי הנדרשים.

AR הנדסה מספקת מענה מקיף וכולל לצורך זה באמצעות הקמת מחלקת הנדסה בחברה במיקור חוץ, אשר נשענת על מומחיות ונסיון רב שנים בתחום זה.
בכך החברה יכולה להמשיך והתמקד בפעילות הליבה שלה ב”ראש שקט” בידיעה שהקמת ופעילות מחלקת ההנדסה מופקדת בידי מומחים בעלי נסיון אשר יספקו את התוצאות הטובות והיעילות ביותר, תוך חיסכון מירבי בעלויות.

מחלקת הנדסה אחראית למעבר מפיתוח לייצור ומאפשרת ייעול, קיצור והוזלה של עלויות התכנון, הרכש וניהול המלאי. איש ההנדסה נדרש לעבוד מול כל הדיסציפלינות במערכת, החל ממהפיתוח, דרך הרכש, שרשרת האספקה ועד למרכיבים והאינטגרטורים של המערכת.

הקמת מחלקת הנדסה שמתפקדת בצורה מתודית ומקצועית מייעלת, מקצרת ומוזילה את עלויות התכנון, והרכש ופוטרת בעיות של מחסור או עודף פריטים שמייקרים מאוד את עלות ויעילות התהליך.